perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shërbim në bjellorusisht

Fjalë: shërbim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (5): абавязак, доўг, абслугоўванне, паслуга, служба
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht shërbim, shërbim në bjellorusisht, абавязак në shqip
shërbim në bjellorusisht