perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shekull në bjellorusisht

Fjalë: shekull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): стагоддзе, сталецьце
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht shekull, shekulli xix, shekulli print, shekulli pdf, shekulli online, shekulli madheshtor rtv 21, shekull në bjellorusisht, стагоддзе në shqip
shekull në bjellorusisht