perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shok në bjellorusisht

Fjalë: shok (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (7): сябар, таварыш, дарагі, друг, дружа, ласкавы, шаноўны
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht shok, shok sandesh, shok industries, shockwave keeps crashing, shockwave flash has crashed download, shockwave flash has crashed, shok në bjellorusisht, сябар në shqip
shok në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

this is sparta dana rogoz edhe pak mp3