perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëri në bjellorusisht

Fjalë: shoqëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): дом
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht shoqëri, shoqëri në bjellorusisht, дом në shqip
shoqëri në bjellorusisht