perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtëpi në bjellorusisht

Fjalë: shtëpi (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): дом
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht shtëpi, shtëpi të bukura, shtëpi për shitje në shqipëri, shtëpi për shitje në kosovë, shtëpi për shitje, shtëpi për qera, shtëpi në bjellorusisht, дом në shqip
shtëpi në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

pratapgarh kimi ni todoke