perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shteg në bjellorusisht

Fjalë: shteg (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): сьтежачка
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht shteg, shteg games, ben shteg, shteg në bjellorusisht, сьтежачка në shqip
shteg në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

shoqëri anonime afrocandy