perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sipas në bjellorusisht

Fjalë: sipas (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): пасьля
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht sipas, sopas recipe, sipas tv, sipas panam, sipas nama in urdu, sipas nama, sipas në bjellorusisht, пасьля në shqip
sipas në bjellorusisht