perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

skulptor në bjellorusisht

Fjalë: skulptor (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): скульптар
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht skulptor, skulptor shqiptar, skulptor banja luka, sculptor pune, sculptor meaning in hindi, sculptor meaning, skulptor në bjellorusisht, скульптар në shqip
skulptor në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

venitem faro dt kuzhinë shqiptare