perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

stoli në bjellorusisht

Fjalë: stoli (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): убіранне, упрыгожванне
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht stoli, stoli vodka price, stoli vodka, stoli salted karamel recipes, stoli salted karamel, stoli raspberry, stoli në bjellorusisht, убіранне në shqip
stoli në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

ditor uwo under the skin