perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

suva në bjellorusisht

Fjalë: suva (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): гіпс, тынк
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht suva, suva weather, suva usta, suva private hospital, suva planina, suva motor inn, suva në bjellorusisht, гіпс në shqip
suva në bjellorusisht