perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tjetër në bjellorusisht

Fjalë: tjetër (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): другі, іншы
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht tjetër, tjetër në bjellorusisht, другі në shqip
tjetër në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

tripadvisor albania