perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tokë në bjellorusisht

Fjalë: tokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (3): зямля, край, падлога
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht tokë, tokë për shitje, tokë ne shitje kosovë, tokë ne shitje, tokë e përgjakur, planeti tokë, tokë në bjellorusisht, зямля në shqip
tokë në bjellorusisht