perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

trëndafil në bjellorusisht

Fjalë: trëndafil (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): ружа
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht trëndafil, trëndafil i egër, si trëndafil, poni trëndafil, trëndafil në bjellorusisht, ружа në shqip
trëndafil në bjellorusisht