perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tregtar në bjellorusisht

Fjalë: tregtar (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (5): камерсант, гандлёвы, купец, пакупец, пакупнік
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht tregtar, tregtar flamujsh wikipedia, tregtar flamujsh vepra, tregtar flamujsh tregime, tregtar flamujsh subjekti, tregtar flamujsh pdf, tregtar në bjellorusisht, камерсант në shqip
tregtar në bjellorusisht