perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vaj në bjellorusisht

Fjalë: vaj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): масла, аліва
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht vaj, vaj ulliri, vaj ricini, vaj peshku, vaj liri, vaj lini, vaj në bjellorusisht, масла në shqip
vaj në bjellorusisht