perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

varg në bjellorusisht

Fjalë: varg (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (5): кайданы, ланцуг, урад, серыя, верш
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht varg, varg vikernes wife, varg vikernes racist, varg vikernes quotes, varg vikernes meme, varg vikernes blog, varg në bjellorusisht, кайданы në shqip
varg në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

ves harvard aciditet srpski