perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vegël në bjellorusisht

Fjalë: vegël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (7): інструмент, снасьць, апарат, машына, прыбор, прыстасаванне, прыстасоўванне
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht vegël, vegël në bjellorusisht, інструмент në shqip
vegël në bjellorusisht