perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëm në bjellorusisht

Fjalë: vetëm (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (11): толькi, толькі, адзіны, адна, адно, троху, трошку, сам, самі, выключны, надзвычайны
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht vetëm, vetëm për të qeshur, vetëm a po m'han raku, vetëm në bjellorusisht, толькi në shqip
vetëm në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

gre juniper element skateboards