perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vizitë në bjellorusisht

Fjalë: vizitë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): наведваць, візіт
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht vizitë, vizitë në bjellorusisht, наведваць në shqip
vizitë në bjellorusisht