perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vogël në bjellorusisht

Fjalë: vogël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (15): гарох, маленький, хлапчук, хлопец, дробавы, дробны, дробязны, маленькі, мелкі, нікчэмны, плыткі, замалы, кароткi, малы, невялікі
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht vogël, truri i vogël, sherri i vogël, qinqi i vogël, qingji i vogël, qeni vogël, vogël në bjellorusisht, гарох në shqip
vogël në bjellorusisht