perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ylber në bjellorusisht

Fjalë: ylber (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): вясёлка
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht ylber, ylber zyberi, ylber ramadani, ylber prekazi, ylber osmani, ylber muceku, ylber në bjellorusisht, вясёлка në shqip
ylber në bjellorusisht