perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zgjoj në bjellorusisht

Fjalë: zgjoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): абудзіць
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht zgjoj, zgjoj në bjellorusisht, абудзіць në shqip
zgjoj në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

diell bakalli dekor sinks ja biztown