perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zjarr në bjellorusisht

Fjalë: zjarr (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (3): агонь, полымя, пажар
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht zjarr, zjarr po digjem sonte, zjarr ne tirane, zjarr ne shkoder, zjarr ne prishtine, zjarr ne korce, zjarr në bjellorusisht, агонь në shqip
zjarr në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

blerim laci