perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: blerim

Fjalor: anglisht blerim
Përkthime: green, greenery, greenness, verdure
blerim në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: nezralý, svěží, zeleň, zelený
blerim në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: grün
blerim në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: grøn, grønlig, grønt
blerim në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: verde, verdor, verdura
blerim në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: langue, verdure, vert, viridité
blerim në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: acerbo, verde
blerim në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: grøn, grønn, grønska, grønt
blerim në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: зеленый, зелень
blerim në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: grön, grönska, grönt
blerim në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: зелень, зяленіва
blerim në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: roheline
blerim në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: vihreä
blerim në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: zelen, zelenilo
blerim në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: növényzet
blerim në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: žalias, žalsvas
blerim në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: verde, verdura
blerim në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: zelen
blerim në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: zelená
blerim në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: зелень, незрілість, овочі, рослинність
blerim në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: zieleń
blerim në polonisht »

Fjalë të ngjashme

blerim destani, blerim dzemaili, blerim destani film, blerim cela, blerim destani height, blerim gjeladini, blerim dajti, blerim destani 2014, blerim furriku, blerim laci