perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: bluaj

Fjalor: anglisht bluaj
Përkthime: grind, mill, mince, chafe
bluaj në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: drtit, mlít, omílat, rozdrtit, rozemlít, semlít, drhnout, hladit, mnout, rozmělnit, roztírat, třít
bluaj në çeki »
Fjalor: danez
Përkthime: male
bluaj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: moler, triturar
bluaj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: moudre, frictionner, frotter, léviger, piler, triturer
bluaj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: macinare
bluaj në italisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: молоть, перемалывать, растирать
bluaj në rusisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: mljeti
bluaj në kroatisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: moer, triturar
bluaj në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: mielić, mleć, rozcierać
bluaj në polonisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: mahlen, aufreiben, reiben, zerreiben
bluaj në gjermanisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: male
bluaj në norvegjisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: mała
bluaj në suedisht »

Fjalë të ngjashme

blue dragon, bluaj fragoj letra