perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: boks

Fjalor: anglisht boks
Përkthime: box, boxing, pugilism
boks në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: boxovat, rohovat, skříňka
boks në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: box, boxen, faustkampf, schachtel, boxsport
boks në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: bås, bokse, boksning, dåse, lår
boks në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: boxear, boxeo, pugilato
boks në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: bouvreuil, boxe, boxer, coffret, stalle, pugilat
boks në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: boxe, pugilato
boks në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: bås, blikk, bokse, boksing, eske, lår
boks në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: бокс
boks në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: bås, lår
boks në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: бокс
boks në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: бокс
boks në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: poks
boks në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: nyrkkeillä, nyrkkeily, rasia
boks në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: πυγμαχία, πυγμαχώ
boks në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: bokszolás, doboz, ökölvívás
boks në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: boksas
boks në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: caixa, coxear, pugilato
boks në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: box
boks në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: бокс, дзвеніти, дзвінок, дзвонити, задзвеніти, каблучка, кільце
boks në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: boks, pięściarstwo
boks në polonisht »

Fjalë të ngjashme

boks 2013, boks games, boks rruge, boks tajson, boks luan krasniqi, boks live, boks klicko, boks pl, books a million, boks za pse