perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: bombë

Fjalor: anglisht bombë
Përkthime: bock, bomb, bombshell, mine, nuke, sensation
bombë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: bomba
bombë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: bombe
bombë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: bomb, bombe
bombë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: bomba
bombë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: bock, bombe, chope, pétard, superbombe
bombë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: bomba, ordigno
bombë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: bomb, bombe
bombë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: бомба
bombë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: bomb, bombardera
bombë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: бомба
bombë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: бомба
bombë në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: pommi
bombë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: βόμβα
bombë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: bomba
bombë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: bomba
bombë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: bomba
bombë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: bomba
bombë në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: bombă
bombë në rumanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: bomba
bombë në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: bomba
bombë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: ананас, бомба
bombë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: bomba
bombë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

bombë artizanale