perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: bretkosë

Fjalor: anglisht bretkosë
Përkthime: frog
bretkosë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: žába
bretkosë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: erdkröte, frosch, kröte, unke
bretkosë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: frø, tudse
bretkosë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: rana, sapo
bretkosë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: grenouille, lampas
bretkosë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: rana, ranocchio
bretkosë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: frosk
bretkosë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: жаба, лягушка
bretkosë në rusisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: жаба
bretkosë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: жаба, рапуха
bretkosë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: iluaas
bretkosë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: sammakko
bretkosë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: βάτραχος
bretkosë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: žaba
bretkosë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: béka
bretkosë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: rupūžė, varlė
bretkosë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: rã, sapo
bretkosë në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: žaba
bretkosë në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: žaba
bretkosë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: жаба, жабка, ропуха
bretkosë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: żaba
bretkosë në polonisht »