perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çerek në bullgarisht

Fjalë: çerek (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (2): район, срок
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare çerek, çeyrek ne kadar, çeyrek fiyatı, çeyrek fiyatları, çeyrek altın ne kadar, çeyrek altın kaç para, çerek në bullgarisht, район në shqip
çerek në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

kuzhinë shqiptare tufë lulesh