perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmoj në bullgarisht

Fjalë: çmoj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): ценност
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare çmoj, çmoj në bullgarisht, ценност në shqip
çmoj në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

kërkoj nuse rini s bono breg t scope