perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administratë në bullgarisht

Fjalë: administratë (numri i letrave: 12)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (5): администрация, управление, направление, община, ръководство
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare administratë, administratë në bullgarisht, администрация në shqip
administratë në bullgarisht