perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aksident në bullgarisht

Fjalë: aksident (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (5): злополука, катастрофа, падеж, случай, събитие
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare aksident, aksident tragjik ne kukes, aksident sot ne tirane, aksident ne tirane, aksident ne sauk, aksident ne pogradec, aksident në bullgarisht, злополука në shqip
aksident në bullgarisht