perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aktivitet në bullgarisht

Fjalë: aktivitet (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): действие
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare aktivitet, aktivitet vode, aktivitet umeå, aktivitet synonym, aktivitet stockholm, aktivitet oslo, aktivitet në bullgarisht, действие në shqip
aktivitet në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

lidhje online bie sukrit