perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

akull në bullgarisht

Fjalë: akull (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): лед
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare akull, skullgirls, skullcandy, skull tattoos, skull tattoo meaning, skull mp3 for mobile, akull në bullgarisht, лед në shqip
akull në bullgarisht