perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

anë në bullgarisht

Fjalë: anë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (5): фланг, бряг, граница, партия, страница
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare anë, anë në bullgarisht, фланг në shqip
anë në bullgarisht