perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

artikull në bullgarisht

Fjalë: artikull (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (7): продукт, абзац, пункт, станция, точка, глава, разпределение
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare artikull, artikull shkencor pdf, artikull shkencor, artikull reviste, artikull publicistik, artikull gazete per sportin, artikull në bullgarisht, продукт në shqip
artikull në bullgarisht