perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bisedë në bullgarisht

Fjalë: bisedë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (2): разговор, беседа
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare bisedë, bisedë në bullgarisht, разговор në shqip
bisedë në bullgarisht