perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bukuri në bullgarisht

Fjalë: bukuri (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (4): красота, красавица, обаяние, очарование
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare bukuri, bukuria si koncept, bukuria shpirterore, bukuria qe vret, bukuria femerore, bukuria ese, bukuri në bullgarisht, красота në shqip
bukuri në bullgarisht