perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

buzë në bullgarisht

Fjalë: buzë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (3): бряг, граница, устна
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare buzë, buzë në bullgarisht, бряг në shqip
buzë në bullgarisht