perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

bythë në bullgarisht

Fjalë: bythë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): зад
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare bythë, bythë në bullgarisht, зад në shqip
bythë në bullgarisht