perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëshirë në bullgarisht

Fjalë: dëshirë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (3): желание, жажда, воля
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare dëshirë, dëshirë e madhe, dëshirë dhe heshtje - ritfolk lyrics, dëshirë në bullgarisht, желание në shqip
dëshirë në bullgarisht