perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dallgë në bullgarisht

Fjalë: dallgë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (2): кумир, вълна
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare dallgë, dallgë në bullgarisht, кумир në shqip
dallgë në bullgarisht