perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

darkë në bullgarisht

Fjalë: darkë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (3): вечеря, обед, обяд
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare darkë, darkë në bullgarisht, вечеря në shqip
darkë në bullgarisht