perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

degë në bullgarisht

Fjalë: degë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (2): отдел, отряд
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare degë, degë rosario, degë amoblamientos, degë në bullgarisht, отдел në shqip
degë në bullgarisht