perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dele në bullgarisht

Fjalë: dele (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): овца
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare dele, dele odule, dele ne shitje, dele momodu, dele giwa, dele exam, dele në bullgarisht, овца në shqip
dele në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

profit bets pres bray endem pluca