perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

detar në bullgarisht

Fjalë: detar (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): моряк
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare detar, détár enikő, detar womens clinic, detar victoria tx, detar north, detar hospital jobs, detar në bullgarisht, моряк në shqip
detar në bullgarisht