perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhomë në bullgarisht

Fjalë: dhomë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): мир
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare dhomë, dhomë në bullgarisht, мир në shqip
dhomë në bullgarisht