perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhunë në bullgarisht

Fjalë: dhunë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (1): насилие
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare dhunë, dhunë në bullgarisht, насилие në shqip
dhunë në bullgarisht