perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhuratë në bullgarisht

Fjalë: dhuratë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (3): дар, дарение, сувенир
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare dhuratë, dhuratë në bullgarisht, дар në shqip
dhuratë në bullgarisht