perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dru në bullgarisht

Fjalë: dru (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-bullgare
Përkthime (2): гора, дърво
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bullgare dru, dru yoga, dru wakely, dru sjodin, dru joyce, dru hill songs, dru në bullgarisht, гора në shqip
dru në bullgarisht

Fjalë të ngjashme

në shkollë cili pica